Moderni, demokratiška, efektyviai dirbanti ir bendradarbiaujanti, kurianti besimokančią bendruomenę, atvira pozityviai kaitai, puoselėjanti humanistines vertybes, užtikrinanti švietimo kokybę bei stipri savo sportine, kultūrine, socialine, projektine ir prevencine veikla mokykla.

|
Peržiūros: 900

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Atskubėjęs ruduo dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena… Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai spalio 28 dieną šventė Rudenėlio šventę.  

Pradinių klasių mokiniai su tėvelių pagalba suruošė įspūdingą kūrybinių darbelių parodą iš rudens gėrybių ir gamtinės medžiagos. Akį džiugino sukurti įvairių pasakų personažai, miško gyventojai. Prieš šventę šiuos bei mokinių sukurtus veiklų metu piešinius ir darbelius eksponavome I aukšte. Jais galėjo gėrėtis visa mokyklos bendruomenė bei svečiai.

Šventė prasidėjo daina ,,Krinta plasnoja jau lapai“. Po jos scenoje pasirodė vedantieji – Šalna ir Vėjas. Jie bendravo su mokiniais, užminė mįsles, vadovavo visam rudens paradui.

Daržovių ir vaisių personažais persirengę mokiniai deklamavo eilėraštukus apie daržovių ir vaisių nuotykius, jų teikiamą žmogui naudą, puikiai atskleidė savo kuriamų personažų charakterius. Linksmi ir pamokantys eilėraštukai labai patiko žiūrovams, sulaukė daug palaikymo.

Renginyje skambėjo dainelės ,,Oi, ežy, ežy, ežy,“ ,,Agurkų dainelė,“ ,,Ant lazdynų, ant aukštų,“ ,,Ei, džium...“ ,,Vitaminai,“ ,,Daržovių puota.“ Jas dainuoti vaikus išmokė muzikos mokytoja Zita Cikanienė.

Šventės pabaigoje visi kartu žaidėme muzikinį žaidimą ,,Eina rudenėlis takučiu,“ kuris mokiniams labai patinka. Šalna ir Vėjas padėkojo sodui ir daržui už gražų priėmimą, visus pavaišino sodo gėrybėmis.

Esame dėkingi mokinių tėveliams už aktyvią pagalbą ruošiantis rudens paradui ir dalyvavimą renginyje. Taip pat dėkojame muzikos mokytojai Zitai Cikanienei, kuri puikiai paruošė dainininkų pasirodymą. Panašią šventę rengsime ir kitais metais, nes ji jau tapusi mūsų mokyklos tradicija. Tikimės sulaukti dar gausesnio svečių būrio.

Pradinių klasių mokytojos Danutė Jakubavičienė ir Marytė Navickienė

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1140576552657104.1073742081.241734015874700&type=1&l=bc41550926