Moderni, demokratiška, efektyviai dirbanti ir bendradarbiaujanti, kurianti besimokančią bendruomenę, atvira pozityviai kaitai, puoselėjanti humanistines vertybes, užtikrinanti švietimo kokybę bei stipri savo sportine, kultūrine, socialine, projektine ir prevencine veikla mokykla.

|
Peržiūros: 298

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Alovės pagrindinėje mokykloje vyko vasario 14 d. Jį patriotiškais Maironio posmais pradėjo 6 klasės mokiniai kartu su auklėtoja ir socialine pedagoge A.Damkauskiene. Nuskambėjus valstybiniam himnui, trumpai buvo priminėtos Lietuvos nepriklausomybės akto pasirašymo aplinkybės, paminėti signatarai. Šios šventės proga už mokyklos vardo garsinimą pavyzdingiausiems ir stropiausiems mokiniams mokyklos direktorius J. Navickas įteikė padėkos ir pagyrimo raštus.

Vėliau žodis buvo suteiktas svečiams – Alytaus Dainavos 1 rinktinės 102-os kuopos seržantams M. Grigaičiui bei A. Asanavičiui. Jie supažindino mokinius su atsinešta ekipuote, kai kuriais ginklais, papasakojo apie kario profesijos svarbą valstybei. Didžiausio susidomėjimo sulaukė NATO abėcėlės mokymasis ir šifravimas. Mokiniai, suskirstyti į komandas, kurių sudėtyje buvo ir po vieną Jaunųjų šaulių būrelio narį, mokėsi šios neįprastos abėcėlės. Trims komandoms, geriausiai atlikusioms užduotį, buvo įteiktos simbolinės dovanos.

Džiugu, kad pirmenybė šiandien buvo skirta ne pramogoms, o visai tautai svarbios datos minėjimui. Tai rodo, kad ugdome pilietišką ir sąmoningą kartą.

Loreta Naujalienė

Lietuvių kalbos mokytoja    

Daugiau nuotraukų ČIA