Moderni, demokratiška, efektyviai dirbanti ir bendradarbiaujanti, kurianti besimokančią bendruomenę, atvira pozityviai kaitai, puoselėjanti humanistines vertybes, užtikrinanti švietimo kokybę bei stipri savo sportine, kultūrine, socialine, projektine ir prevencine veikla mokykla.

|
Peržiūros: 401

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Vasario 2 dieną mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai apsilankė  Vilniuje vykusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo  parodoje. Čia mokiniai susipažino  su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis,  savanoryste. Į renginį mokiniai važiavo pasiruošę: iš anksto buvo susipažinę su programa, žinojo, į kurias paskaitas ir susitikimus eis, nes grįžę gauta informacija privalėjo pasidalinti su jaunesniųjų klasių mokiniais.

Vasario 3 d. devintokės  Kamilė Balynaitė, Gabija Jakubavičiūtė ir Greta Sakalauskaitė šeštokams ir septintokams papasakojo apie apsilankymą parodoje, puikiai perteikė išklausytos Swedbank karjeros centro vadovės Agnė Jonaitytė-Karalienė paskaitos ,,Karjera – tikslas ar kelionė“ svarbiausias mintis.

Loreta Alksninienė

Ugdymo karjerai koordinatorė

Daugiau nuotraukų ČIA