Moderni, demokratiška, efektyviai dirbanti ir bendradarbiaujanti, kurianti besimokančią bendruomenę, atvira pozityviai kaitai, puoselėjanti humanistines vertybes, užtikrinanti švietimo kokybę bei stipri savo sportine, kultūrine, socialine, projektine ir prevencine veikla mokykla.

|
Peržiūros: 534

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Alytaus r. Alovės pagrindinė mokykla kviečia 2-6 metų amžiaus vaikus į Venciūnų ikimokyklinio ugdymo skyrių,  5-6 metų amžiaus vaikus į priešmokyklinio ugdymo grupę ir 1-10 klasių mokinius mokytis mūsų mokykloje. Mokykla renovuota, šilta, jauki, aprūpinta moderniomis mokymo(si) priemonėmis.

Nuo 2 – os klasės organizuojamas anglų kalbos mokymas. Mokykloje yra Vaiko gerovės komisija, kuri rūpinasi mokinių saugumu, teikia pagalbą mokiniams, turintiems kalbos sutrikimų bei kitokių mokymosi sunkumų, padeda specialiųjų poreikių vaikams lavintis pagal gebėjimus, įveikti socialinę atskirtį. Komisijos nariai ir socialinė pedagogė konsultuoja psichologinių asmenybės ir ugdymosi problemų turinčius mokinius, jų tėvus (globėjus), padeda rasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Mokykla bendradarbiauja su Alytaus r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais, kurie organizuoja įvairius užsiėmimus sveikatinimo klausimais. Mokykloje yra  šaulių, sporto, dailės, technologijų, futbolo, krepšinio, šokio, dainavimo ir daug kitokių būrelių, dirba kvalifikuoti mokytojai, vykdomi įvairūs projektai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Veikia biblioteka, yra kompiuterių klasė, valgykla, sporto salė, atnaujintas stadionas, kraštotyros muziejus ir kt.

Mokykloje savanoriškumo pagrindais  veikia pailgintos dienos grupė, kurioje vaikai po pamokų gali turiningai praleisti popietę, paruošti pamokas.

Mokykla turi du mokyklinius autobusiukus, kurie nuveža vaikus į mokyklą ir po pamokų parveža namo. Socialiai remtinų šeimų vaikai maitinami nemokamai.

Laukiame Jūsų atvykstant!

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:

Alytaus r. Alovės pagrindinė mokykla

Mokyklos g. 5, Alovė, Alytaus rajonas

Telefonas 8 315 43 271

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Internetinė svetainė: https://alovespagrindine.lt/

Facebook paskyra : https://www.facebook.com/alovespagrindine.lt/